Slow wedding nad zalewem Murowaniec

Kategorie Można inaczej
Park weselny Murowianki - sala weselna | ślub w plenerze

Slow wedding jest alternatywą dla popularnego wesela o określonym schemacie, jakie doskonale zna każdy z Nas.

Wyobraźcie sobie, że podczas wesela nie króluje disco-polo, że kotlet de volaille nie zagościł na stole, a szeroko komentowany pierwszy taniec Pary młodej rozpoczął się bez fajerwerków. To jest możliwe!

Kliknij i poznaj Murowianki

Pary wybierające slow wedding są romantykami o nowoczesnym sposobie postrzegania zabawy. Wiedzą czego chcą, o czym marzą, znają swój styl. 
Warto pamiętać, że koncepcja „slow” wcale nie odrzuca tradycji i elegancji. Można łączyć swobodę, jaką daje przestrzeń i Natura, z wytwornym smakiem i gustem.  

Slow wedding może być ciekawą przygodą nawet dla zwolenników tradycyjnych przyjęć weselnych. Rezygnacja z niektórych stałych punktów wesela nie wpływa na jakość imprezy, lecz na jej wyjątkowość.  

Park weselny Murowianki - sala weselna,slow wedding

Slow wedding w parku weselnym MUROWIANKI – zdecydowanie tak! Ogromna zielona przestrzeń skłania do luzingu, posiedzenia pod gołym niebem w strefie chillu&relaxu, porozmawiania z rzadko widzianymi osobami w odpowiednim dystansie do głośnej muzyki.

Może zespół jazzowy, drink bar z palemkami, frisbee? 'Slow”, czyli na własnych zasadach, niekoniecznie w żółwim tempie (choć i one potrafią być szybkie). 

Pamiętaj, że to Twoja impreza i jeżeli za czymś nie przepadasz, to zawsze możesz to zmienić. 

Zainspiruj się nami. Śledź nasze profile społecznościowe:

Murowianki – Facebook
Murowianki – Instagram